Lista portali i główne kraje - aktualizacja SEO 6.11.2019

 

 

Oferta Portal Kraj Tematyka Domain Authority Trust Flow Domain Rating Opis portalu
1 www.sn2.eu Polska Portal ogólnotematyczny DA 30 TF 15 DR 23 Portal o tematyce dla mężczyzn i dla kobiet. Jesteś zabieganą kobietą lub zapracowanym mężczyzną? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie – nasza platforma to Ciekawa propozycja dla każdego.
2 https://redtips.pl Polska Zdrowie, moda i uroda DA 28 TF 22 DR 28 REDTIPS.PL - Portal dla kobiet i nie tylko. Znajdziesz w nim dużo porad i ciekawych wiadomości ze świata urody, zdrowia i mody. Przedstawiamy nowości kosmetyczne najlepszych producentów. Newsy lifestylowe.
3 www.modowostylowo.pl Polska Moda i uroda, lifestyle, DA 25 TF 12 DR 18 ModowoStylowo.pl to blog prowadzony przez parę pasjonatów modowych. Pokazujemy nowe trendy lifestylowe, modowe, ubrania, torebki, buty, dodatki do ciuchów, piękną biżuterię i stylizacje. Zajmujemy się głównie modą kobiecą, męską i dziecięcą. Ponadto lifestyle, dom i rodzina.
4 www.globewings.net/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 30 TF 21 DR 19 Globewings - wielotematyczny portal lifestylowy. U nas znajdziesz wiadomości o wielu dziedzinach życia i poczytasz o różnych zainteresowaniach. Informacje dla kobiet i dla mężczyzn. Lifestyle, biznes, podróże, rodzina, technologia i wiele innych.
5 www.fox360.net/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 30 TF 22 DR 31 FOX360 to portal w którym nasi dziennikarze głównie zajmują się tematami lifestylowymi, motoryzacyjnymi i technologicznymi. Nie zabraknie tematów o firmie, finansach i gospodarce. Przedstawiamy ciekawe turystyczne miejsca i polecamy najlepsze. Dużo filmów i ciekawych zdjęć.
6 www.sn2world.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 28 TF 3 DR 16 Sn2 World to wielotematyczny portal prowadzony przez zgraną załogę dziennikarzy. Nasze informacje są z najwyższej półki, szczere i bez podtekstów. Znajdziesz u nas rzetelne informacje lifestylowe. Główne nurty tematyczne to biznes, zdrowie, moda, podróże, dom, uroda, miłość, technika, kuchnia, zakupy i sport.
7 www.on-the-top.net/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 23 TF 21 DR 5 ON THE TOP - tak z nami jesteś na TOPIE. Prezentujemy tylko to co najlepsze i najbardziej trendy. Tylko wykwintne i najciekawsze tematy. Jeżeli znajdujesz się na naszym serwisie, to znaczy, że jesteś TOP. Przedstawiamy tematy biznesowe, zdrowie, modę.
8 www.24hours-news.net/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 25 TF 2 DR 8 24HOURS-NEWS to portal, w którym znajdziesz dużo lifestylowych informacji. Kobiety i mężczyźni znajdą tu coś dla siebie. Główna tematyka to zdrowie, moda, uroda, turystyka, biznes, auta i technlogia,
9 www.milekcorp.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 23 TF 21 DR 11 MilekCorp to portal poświęcony głównie tematyce lifestylowej. Nasi dziennikarze przybliżają nam tematykę zdrowia, mody, turystyki, urody, miłości i kuchni.
10 www.clarkluxcity.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 27 TF 20 DR 9 CLARK - Miejsce u nas znajdują tylko najciekawsze newsy i najlepsze firmy. Rozwijamy tematy lifestylowe dla kobiet i mężczyzn. Nie zapominamy o dziecku i rodzinie. Temat mody, technologii i rozrywki to dla nas pestka. Do tego dochodzi wiedza biznesowa i motoryzacyjna.
11 www.extratimeout.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 26 TF 21 DR 4 TIME - Dwoje pasjonatów dziennikarzy. Jak to kobieta i mężczyzna skupiają się oczywiście na kwestii zdrowia, urody, rodziny, związku oraz mody. Tematy męskie to biznes, auto i podróże.
12 www.24edu.info/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 27 TF 16 DR 13 24edu,info to ogólnopolski serwis edukacyjno-informacyjny. Przedstawiamy głównie tematy lifestylowe - biznes, zdrowie, uroda, styl, kuchnia, auto, moda i rodzina.
13 www.24info-neti.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 24 TF 3 DR 9 24info-neti.com to serwis informacyjny poświęcony najważniejszym tematom lifestylowym. Grupa dziennikarzy tworzy rzetelny serwis. Piszemy o motoryzacji, biznesie, technologii i stylu życia. Zapraszamy.
14 www.patizonet.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 23 TF 9 DR 8 Patizonet to portal prowadzony przez znanego psychologa, który wdraża czytelnikom dobre życiowe rozwiązania w tematyce żywienia, zdrowia, urody, rodziny i lifestylu. Oczywiście nie obejdzie się bez nowinek ze świata biznesu i techniki i podróży.
15 www.360edumobi.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 19 TF 10 DR 2 Portal lifestylowy - cała Polska i świat. Informacje ze świata kobiet i mężczyzn. Biznes, zdrowie, uroda, moda, podróże, dom, styl, technika, kuchnia, zakupy, miłość, rodzina, rozrywka i sport.
16 www.foreducation1.net/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 22 TF 3 DR 4 ForEDUcation to portal lifestylowy skupiający się głównie na zdrowiu i urodzie kobiet i mężczyzn. Ponadto znajdziesz u nas newsy o rodzinie, domu, nowinkach technicznych, motoryzacji i innych ciekawych tematach.
17 www.maksicorp.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 6 TF 0 DR 0 MaksiCorp to maksymalna dawka dobrych wiadomości. Z chirurgiczną precyzją serwujemy Państwu newsy i najnowsze nowinki z Polski i ze świata. Tylko najciekawsze tematy!
18 www.edu24site.net/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 7 TF 7 DR 1 EDU24site to portal budowany przez grupę dziennikarzy z branży. Pokazujemy wiele topowych tematów ze świata motoryzacji, lifestylu, biznesu, podróży i wiele więcej.
19 www.information24news.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 7 TF 7 DR 0 Information24 to dobra jakość dziennikarstwa. Gorące newsy ze świata kobiet i mężczyzn w jednym miejscu. Biznes, motoryzacja, zdrowie, uroda i podróże.
20 www.ecoinfo1.com/pl Polska Portal ogólnotematyczny DA 7 TF 7 DR 0 ECOinfo to dobre wiadomości z różnych dziedzin życia poczynając od świata kobiet – uroda, zdrowie, moda, zakupy, do świata mężczyzn – automoto, technologia i biznes.

 

http://babskirytm.pl - POLSKA    ,      OGÓLNOTEMATYCZNY    .    DA=13    ,    DR=5

http://wschowa.news - POLSKA   ,     REGIONALNY, OGÓLNOTEMATYCZNY    ,    DA=18    ,    DR=11

https://bluepanther24.com/pl - POLSKA ,    OGÓLNOTEMATYCZNY DLA KOBIET    ,    DA=19     ,     DR=3    ,     TF=15

https://bigbull24.com/pl - POLSKA ,    OGÓLNOTEMATYCZNY DLA MĘŻCZYZN    ,    DA=22     ,     DR=0

https://piraju.pl/ - POLSKA ,     DOM, WNĘTRZA,RELIGIA,MOTORYZACJA    ,    DA=12     ,     DR=3,     TF=39

www.maxblog.pl/ - POLSKA ,     DOM,KULTURA,MOTORYZACJA,TECHNOLOGIA    ,    DA=29     ,     DR=9,    TF=2

www.canadianss.com  - Kanada, USA

www.sn2world.com  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.24hours-news.net  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.on-the-top.net  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.globewings.net  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.fox360.net  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.milekcorp.com  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.clarkluxcity.com  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.extratimeout.com  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.24info-neti.com  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.24edu.info  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.360edumobi.com  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.foreducation1.nett  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.patizonet.comt  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.edu24site.nett  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.information24news.comt  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.maksicorp.comt  - Wielka Brytania, Kanada, USA

www.canadianss.com/fr  - Kanada, Francja

www.24hours-news.net/fr  - Kanada, Francja

www.globewings.net/fr  - Kanada, Francja

www.fox360.net/fr  - Kanada, Francja

www.fr.clarkluxcity.com  - Kanada, Francja

www.extratimeout.com/fr  - Kanada, Francja

www.welt.sn2world.com  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.globewings.net/de  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.fox360.net/de  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.24info-neti.com/de  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.patizonet.com/de/  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.24edu.info/de  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.24hours-news.net/de/  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.on-the-top.net/de/  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.milekcorp.com/de/  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.sn2.eu/de  - Niemcy, Austria, Szwajcaria

www.mundo.sn2world.com  - Hiszpania, Meksyk, Ameryka Południowa

www.globewings.net/es  - Hiszpania, Meksyk, Ameryka Południowa

www.fox360.net/es  - Hiszpania, Meksyk, Ameryka Południowa

www.rincon-latino.com  - Hiszpania, Meksyk, Ameryka Południowa

www.mir.sn2world.com  - Rosja

www.globewings.net/ru  - Rosja

www.fox360.net/ru  - Rosja

  • 1